اتحادیه صنف

 

به نام خدا

شماره فرم : ج

سازندگان وفروشندگان ساعت

تاریخ درخواست  :

 

تعهدنامه صاحب پروانه کسب

 

ریاست محترم اتحادیه صنف ساعت تهران

با سلام

احتراما بدینوسیله اینجانب  .....................................................  فرزند  ................................ به شماره شناسنامه  ............................ صادره از ........................... مالک / سرقفلی شش دانگ یک باب مغازه / یه واحد به شماره پروانه کسب ...........................  مورخ  ......................... جزء پلاک ثبتی  .........................  به نشانی.......  ...........................................................................................................  متعهد می گردم که ویزیتور معرف ، به کلیه بندهای مندرج در تعهدنامه فرم شماره 4 بطور جامع و کامل تمکین نماید در غیر اینصورت اینجانب شخصا عواقب بعدی را به عهده میگیرم و در صورت عدم تمکین ویزیتور ، اتحادیه مجاز می باشد طبق ضوابط قانون نظام صنفی نسبت به ابطال کارت ویزیتوری اقدام نماید  .

 

امضاء

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today80
Yesterday330
This week1831
This month6800
Total880346

1403-03-26
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم