آموزش تعمیرساعت در آموزشگاه پویندگان زمان اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت تهران با مجوز رسمی ازسازمان فنی حرفه ای

به ریاست اتحادیه جناب آقای عبدالرحیم احمدی 

- مدیریت آموزشگاه : جناب اقای غلامحسین ادریس آبادی

 

مدرس : استاد رضا انوری

سابقه برگزاری کلاس های آموزشی از سال 1372 آغاز شده که تداوم آن با تاسیس آموزشگاه مربوطه ادامه دارد .

در این آموزشگاه هر هنرجو با موفقیت در آزمونهای کار عملی وتئوری نظری گواهی فنی پایان دوره داخلی از آموزشگاه با تائید اتحادیه دریافت خواهد کرد .

 

هنرجویان موفق در آزمونهای مربوطه اتحادیه جهت اخذ گواهی از سازمان فنی حرفه ای و آزمون های مربوطه به این سازمان معرفی خواهند شد .

مدت آموزش : 100 ساعت کار عملی با احتمام کار تئوری و نظری در روزهای 2شنبه و 3 شنبه هر هفته(غیر از روزهای تعطیل)

 

شروع کلاس : 9 صبح الی 13:30

رئوس آموزشی :

کسب اطلاعات و آشنایی و شناسایی مفهوم مبانی مطالب نظری و قدرت انجام کار عملی مقدمانی اجزاء ظاهری ساعت و موتورهای سیستم مکانیکی - الکترونیک و الکترومکانیک ساعت های آنالوگ - دیجیتال و دیجی آنا با منابع انرژی های یک بار مصرف و تجدید پذیر مکانیکی و الکترونیکی -سولار - اکودرایو- کنتیک - ترموالکتریک 

لیست لوازم کار و شرایط هنرجویان 

 

 

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today104
Yesterday191
This week104
This month1032
Total803221

1402-09-13
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم