اعضاء تازه وارد به صنف ساعت که برای دریافت پروانه کسب به اتحادیه مراجعه نموده اند , می بایست دوره های آموزشی صنف را زیر نظر آقای محمدرضا  انوری منفرد گذرانده و بادریافت گواهی دال بر صلاحیت برای فروش یا تعمیر ساعت اقدام به بقیه مراحل دریافت پروانه کسب نمایند .

 

کلاس های آموزشی تعمیرات ساعتی پویندگان دوشنبه ۲۶آذرماه ۹۷با حضور هنرجویان و زیر نظر استاد گلجو و مهندس خرم در محل اتحادیه ساعت برگزار شد.

کلاس آموزشی تعمیرات ساعت"پویندگان زمان" جمعه 30 آذر با حضور هنرجویان و استادان گلجو و مهندس خرم  در محل اتحادیه ساعت تهران برگزار شد.

مبحث این کلاس آموزشی  اجرای تعمیر پاندول ساعت مچی

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today68
Yesterday542
This week777
This month10812
Total329939

1398-08-30
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم