0

با طرح جدید سرمایه واحدهای صنفی تجمیع میشود

تیر 05th, 1398
در گفتوگو با سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران مطرح شد: «سعيد ممبيني» ...
0

۱۰ موتور ساعت کلاسیک کورنوگراف

اسفند 04th, 1397
۱۰ موتور ساعت کلاسیک کورنوگراف یکی از موضوع‌هایی که ساعت‌ها را از ...
0

jaguar

دی 20th, 1393
jaguar
0

Romanson

دی 20th, 1393
Romanson
0

وقتی "زمان" در چرخ دنده های واردات گیر می کند|When " TIME" trapped in import gear

دی 20th, 1393
فی الواقع قریب به 4 دهه کشور ما به نحوی از انحا درگیر جنگ اقتصادی ...
0

نائب رئيس اتاق اصناف: برنامه هاي بر زمين مانده را اجرا مي کنيم

دی 20th, 1393
ضمن عرض تبريک خدمت شما و هيات رئيسه جديد اتاق اصناف، لطفا براي ...
0

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

دی 20th, 1393
طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت تهران  ، به یاری خداوند و با ...
0

wainer

دی 20th, 1393
  wainer
0

CANDINO

دی 20th, 1393
CANDINO
-->

برگزاری همایش آموزش مدیریت بازار و نوآوری در کسب و کار

از سوی اتحادیه ساعت تهران برگزار میشود

برگزاری همایش آموزش مدیریت بازار و نوآوری در کسب و کار

در جهان تجارت ، ایجاد کردن روابط معنادار، امری حیاتی برای کسب موفقیت است .  - اولین چیزی که باعث ایجاد وفاداری در مشتری می‌شود چیست؟ جواب این سوال ، اصل اجتماعیِ عمل  متقابل است . یعنی اینکه هر کس در مقابل چیزی که دریافت می‌کند ، می‌خواهد چیزی هم ارائه بدهد . - نظریه‌ی اصلی ما این است که هر فروشنده‌ی موفق ، باید دست‌کم از 2 ویژگی اساسیِ همدلی و تمایل درونی (ego drive) برخوردار باشد.

هر فرد علاقه مند به متفاوت بودن است ، ما بر آنیم تا خرد متعارف را با آموزش همواره به چالش کشیده و همواره نوآور و خلاق بمانید . ما بر آنیم تا علاقه مندی شما درتمایز و دیده شدن را به دلیل متفاوت بودن با آموزش به نمایش بگذارید . ما بر آنیم تا آموزش دهیم اگر همه رقبای ما به سمت راست حرکت کنند ما به سمت چپ حرکت خواهیم کرد  ، زیرا معتقد هستیم ، تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت می کند .

اولین دوره آموزشی مدیریت بازار و کسب و کار با رویکرد مبتنی بر دانش روز و تخصصی صنف ساعت به همت اتحادیه ساعت برگ زار میشود

از اهداف این دوره آموزشی ، خلاقیت و نوآوری در مدیریت بازار است  :

یکی از اهداف این دوره آموزشی ، خلاقیت و ارتقاء فروشندگان فروشگاهی صنف ساعت ایران است  :

همکاران محترم فعال در صنف ساعت اعم از وارد کنندگان ، صاحبان برند ، شرکت ها ، فروشگاه های ساعت  و  فروشندگان ، مجاز به شرکت در این دوره آموزشی به هر تعداد می باشند .

این دوره2 روزه12 ساعته ( هر روز 6 ساعت ) در تاریخ 2 - 3 اسفندماه 97 با همت اتحادیه صنف ساعت تهران و همکاری انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران برگزار می شود .

اساتید دوره : 1- دکتر محمد رضا عمرانی کارآفرین ، مدرس و نویسنده مدیرعامل شرکت توسعه کالای دماوند  2- دکتر محمد توکلیان مشاور در ارتباطات و مذاکرات بین الملل ، مشاور توسعه تجارت و کسب و کار   3- مهندس مهدی لطفی کارشناس ارشد مارکتینگ و برندینگ ، کارشناس ارشد شبکه های فروش و خدمات ، کارشناس ارشد  CRM  4- مهندس علی معصومی دبیر انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران

- مبلغ ثبت نام دراولین سمینار آموزشی مدیریت بازار و کسب و کار

کل دوره  :

- آموزش مديريت ارتباط با مشترى در شبکه فروش (CRM  )

- آموزش ارتقاء دانش فروشندگان فروشگاهی

- آموزش مدیریت فرصت های تجاری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

- آموزش اصول توسعه تجارت و کسب و کار متناسب با شرایط اقتصادی

 

-هر یک از موارد سرفصل های  فوق  به قرار -( سیصد و پنجاه هزارتومان )

- کل دوره فوق ( پکیج کامل دوره )  به قرار - ( نهصد و پنجاه هزارتومان )  

 

مجله اتحادیه ساعت ( عصر زمان)

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today112
Yesterday773
This week1752
This month16386
Total246868

1398-04-26
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم