0

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

شهریور 27th, 1398
طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت تهران  ، به یاری خداوند و با ...
0

omega

شهریور 27th, 1398
 
0

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

شهریور 20th, 1398
کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده است که دقيق ترين ساعت مچي ...
0

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

شهریور 20th, 1398
موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ايران» در خرداد ماه سال 1378 هجري ...
0

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد واردات از راه های غیرقانونی هستیم

مرداد 19th, 1398
رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت با اشاره به مشکلات موجود ...
0

قابليتهاي کاربردي زه محاسباتي

اسفند 04th, 1397
قابليتهاي کاربردي زه محاسباتي يکي از قابليتهاي برخي ساعتهاي مچي، دارا ...
0

jaguar

دی 20th, 1393
jaguar
0

Romanson

دی 20th, 1393
Romanson
0

jaguar

دی 20th, 1393
0

wainer

دی 20th, 1393
  wainer
0

CANDINO

دی 20th, 1393
CANDINO
-->

روزگار بد ساعت هاي سوئيسي در بحران هنگ کنگ

احتمالا اخبار مربوط به ناآرامي هاي هنگ کنگ و تجمع معترضان در خيابان ها به گوش شما هم رسيده است. معترضان همزمان با هشتمین هفته ناآرامی‌ها در هنگ‌کنگ، همچنان بر خواسته خود که برکناری رهبران دولت محلی هنگ کنگ و لغو قانون استرداد مجرمان هنگ کنگی به چین است، تاکید دارند.

به گزارش «عصر زمان»، حالا ديگر اين ناآرامي ها از حد اعتراض مسالمت‌آمیز فراتر رفته و اقتصاد و بازارهاي اين کشور نيز تحت تاثير قرار گرفته است. با وجودي که اکنون هنگ کنگ هم در عرصه توليد ساعت هاي مچي حرفي براي گفتن دارد، ولي اين کشور همچنان به عنوان بزرگ ترين بازار واردات ساعت مچي از سوئيس محسوب مي شود به همين دليل هم وضعيت اين کشور براي سوئيس اهميت زيادي دارد. به هرحال اين ناآرامي ها بر صنعت ساعت سازي سوئيس تاثير گذاشته و حالا ديگر سوئيس بخش عمده اي از بازار خود را از دست داده است چرا که نمي تواند به راحتي محصولات خود را به اين کشور صادر کند. به بيان ديگر صنعت ساعت سازي سوئيس روزگار خوبي را سپري نمي کند.

 طبق گزارش فدراسيون صنعت ساعت سوئيس(FH)، از ابتداي سال 2019 ميلادي تا پايان ژوئن، ميزان صادرات ساعت از سوئيس به هنگ کنگ نسبت به مدت مشابه در سال 2018 ،کاهشي 6.6درصدي داشته و همين موضوع نگراني هايي را ايجاد کرده است. گفتني است که در سال گذشته ميزان صادرات ساعت هاي مچي از سوئيس به هنک کنگ از رشد 19.1درصدي برخوردار بود و سوئيس هرگز انتظار وضعيت امروزي بازارهاي هنگ کنگ را نداشت.

لازم به ذکر است به دنبال تقدیم لایحه استرداد مجرمین از سوی دولت هنگ کنگ به شورای قانون گذاری، جدایی طلبان هنگ کنگی به اين اقدام دولت اعتراض کردند. بر اساس این لایحه، امکان استرداد متهمان جرائم سنگین از هنگ کنگ به چین براي محاکمه و مجازات فراهم می شود و اين موضوع مورد اعتراض قرار گرفت.

مشروح اين گزارش را به همراه نمودار هايي در شماره آينده نشريه«عصر زمان» مي خوانيد.

مجله اتحادیه ساعت ( عصر زمان)

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today243
Yesterday604
This week4591
This month15945
Total298078

1398-06-31
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم