0

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

شهریور 27th, 1398
طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت تهران  ، به یاری خداوند و با ...
0

omega

شهریور 27th, 1398
 
0

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

شهریور 20th, 1398
کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده است که دقيق ترين ساعت مچي ...
0

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

شهریور 20th, 1398
موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ايران» در خرداد ماه سال 1378 هجري ...
0

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد واردات از راه های غیرقانونی هستیم

مرداد 19th, 1398
رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت با اشاره به مشکلات موجود ...
0

قابليتهاي کاربردي زه محاسباتي

اسفند 04th, 1397
قابليتهاي کاربردي زه محاسباتي يکي از قابليتهاي برخي ساعتهاي مچي، دارا ...
0

jaguar

دی 20th, 1393
jaguar
0

Romanson

دی 20th, 1393
Romanson
0

jaguar

دی 20th, 1393
0

wainer

دی 20th, 1393
  wainer
0

CANDINO

دی 20th, 1393
CANDINO
-->

نمایشگاه ساعت هنگ کنگ آغاز شد

هنگ کنگ برای سی و هشتمین بار میزبان بزرگ ترین نمایشگاه ساعت جهان شد.

به گزارش«عصر زمان» این نمایشگاه که از امروز(3سپتامبر) آغاز به کار کرده و تا 7 سپتامبر ادامه دارد، 830 غرفه دار را از 22کشور و منطقه جهان جذب خود کرده است. همچنین گفتنی است که قطر و اندونزی برای نخستین بار محصولات برند خود را در این نمایشگاه بزرگ ارائه می دهند.

این نمایشگاه با همکاری مجمع سازندگان ساعت هنگ کنگ و فدراسیون صنعت و تجارت هنگ کنگ در مرکز نمایشگاهی این کشور(HKCEC) آغاز به کار کرده است و طی این رویداد بزرگ ساعت های مچی، ساعت های دیواری و رومیزی به نمایش درمی آید. البته بخشی هم به تجهیزات و ماشین آلات ظریف ساعت سازی، ساعت های هوشمند، سرویس های تجاری و همچنین صنعت بسته بندی ساعت در جهان اختصاص یافته است.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه علاوه بر بازدید از آخرین نمونه ها و دستاوردهای صنعت ساعت سازی در جهان، گرد هم جمع شده و در قالب کنفرانس و... به بحث و گفتگو درباره آخرین پیشرفت های این صنعت خواهند پرداخت.

در این نمایشگاه همچنین سالنی با نام Salon de TE ایجاد شده است که در آن ساعت های مختلفی به نمایش درآمده است و بخشی هم به فناوری های پوشیدنی(Wearable Tech) اختصاص یافته و ساعت هایی با ردیاب سلامت  و سایر فناوری های روز در آن عرضه شده است.

گفتنی است که سال گذشته بیش از 21هزار خریدار در این نمایشگاه حضور یافتند و حالا باید منتظر ماند و دید با توجه به ناآرامی های هنگ کنگ، این بار هم موفقیت قبلی این کشور که همچنان یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان ساعت است ادامه خواهد یافت یا خیر.

مجله اتحادیه ساعت ( عصر زمان)

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today243
Yesterday604
This week4591
This month15945
Total298078

1398-06-31
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم