وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

CANDINO

CANDINO

  .........    .........  

-->

هشدار سرطان سينه با رنگ صورتي برج هاي ساعت

ماه اکتبر در جهان با رنگ هاي نارنجي و زرد يعني رنگ هاي پاييزي عجين شده ولي چندسالي است که رنگ صورتي، نماد سرطان سينه هم مورد توجه قرار دارد و برج هاي ساعت جهان، شب ها به رنگ صورتي درمي آيند.

به گزارش«عصر زمان»، يکي از اين برج هاي ساعت، ساعتي تاريخي به نام Historic City Hall Clock Tower است که قرار است امسال کل ماه اکتبر، با تکنولوژي و نور به رنگ صورتي درخشان بماند و درواقع به عنوان يک عامل هشداردهنده و آگاهي رسان در زمينه سرطان سينه عمل کند.

 درواقع با نامگذاري روز جهاني سرطان سينه در ماه اکتبر، بانيان اين کار قصد دارند به همه زنان جهان يادآوري کنند که با انجام آزمايش هاي ساليانه، بايد از پيشرفت اين بيماري پيشگيري کنند يعني آن را در مراحل اوليه شناسايي کنند تا قابل درمان باشد چرا که از هر 8زن جهان يک نفر به اين بيماري دچار مي شود و دومين سرطان کشنده در ميان زنان شناخته مي شود.

فعالان عرصه سلامت در گوشه و کنار نيوزيلند هم به اين موضوع ورود کرده اند و مجسمه ها، بناهاي يادبود و برج هاي ساعت در اين شهر قرار است تا پايان ماه اکتبر، شب ها به رنگ صورتي درآيند. از اين بناها و برج ها مي توان به برج ساعت گريسبورن، برج ساعت Palmerston North ، موزه کانتربري و...اشاره کرد.

برج ساعت گريسبورن که 17متر ارتفاع دارد، در سال 1934 ساخته شد و البته صفحه ساعت و عقربه هاي آن از يک برج ساعت قديمي ساختمان و دفتر پست  استفاده شده است.

برج ايفل پاريس نيز يکي ديگر از بناهاي معروف جهان است که به عنوان هشدار و زنگ خطر سرطان سينه، به رنگ صورتي درآمده است.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today81
Yesterday232
This week589
This month8077
Total311406

1398-07-24
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم