نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

کمپانی تلارو

نام برند : TELLAROاصالت : Italy وب سایت ...

  .........    .........  

-->

نمايش 6شاهکار «پاتک فيليپ» در سنگاپور

6ساعت مچي برند«پاتک فيليپ» که در تعدادي محدود ساخته شده، در نمايشگاه Watch Art Grand Exhibition سنگاپور که تا 13 اکتبر ادامه دارد، به نمايش درآمد.

به گزارش«عصر زمان»، اين ساعت هاي مچي جزو مجموعه هاي تازه برند پاتک فيليپ است که در مدل هاي زنانه و مردانه در سنگاپور ارائه شده است. در اين نمايشگاه که از هفته گذشته آغاز شده، علاوه بر ساعت هاي جديد و مدرن، ساعت هاي تاريخي هم در قالب 10 اتاق که هرسک نام مشخصي دارد، به نمايش درآمده است.

برند پاتک فيليپ براي اين نمايشگاه از 2سال قبل برنامه ريزي کرده بود و در همين راستا هم 6مدل ساعت ويژه اين رويداد را طراحي کرد که در همگي آنها حداقل يک سايه از رنگ قرمز ديده مي شود.

 

يکي از اين ساعت هاي مچي، 5303 Minute Repeater Tourbillon است که تنها 12 عدد از آن توليد شده است و يک بند چرمي سياه رنگ دارد که با کوک هاي قرمز تزئين شده است.  رينگ اطراف صفحه اين ساعت مچي که درواقع دقيقه ها را نشان مي دهد هم قرمز رنگ است و با چندين ستاره سفيدرنگ پوشيده شده است.

ساعت ديگر ارائه شده در اين نمايشگاه هم  5167 Aquanaut است که بندي قرمز رنگ دارد و در 500 عدد توليد خواهد شد .

يکي ديگر از ساعت هاي جديد پاتک فيليپ هم 5067 Aquanaut Luce يک  ساعت مچي زنانه است . در ساخت اين ساعت که در 300 عدد ساخته شده است از يک رديف الماس در اطراف زه استفاده شده و هم صفحه ساعت و هم بند آن رنگ قرمز دارد.

ساعت 5930 World Time Chronograph هم که ساعت 24نقطه از جهان را همزمان نشان مي دهد يک ساعت پاتک فيليپ ديگر است. اين ساعت مچي جنس طلا سفيد دارد. صفحه نمايش سياه و قرمز اين ساعت کورنوگراف که در 300 قطعه توليد شده، بسيار جذاب است.

يکي ديگر از ساعت هاي پاتک فيليپ هم 5531 World Time Minute Repeater است که تاکنون فقط 5نمونه از اين مدل ساعت ساخته شده است. اين ساعت ابتدا در نمايشگاه پاتک فيليپ نيويورک 2017 ارائه شد ولي اين نخستين بار است که بر روي صفحه اين ساعت کورنوگراف، نقشه سنگاپور نقش بسته است.

7234 Calatrava Pilot Travel Time ه ساعت مچي ديگري است که رنگ  صفحه آن از درياهاي آسياي جنوب شرقي الهام گرفته شده و تنها 400 عدد از آن در جهان موجود است.


از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today101
Yesterday158
This week719
This month444
Total454432

1399-04-13
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم