نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

  .........    .........  

-->

جشن بيست سالگي «باب اسفنجي» با يک ساعت ايتاليايي

برند ايتاليايي unimatic watches که در زمينه ساخت ساعت هاي خاص فعاليت دارد اين بار 20 سالگي باب اسفنجي را با طراحي يک ساعت منحصربفرد جشن گرفته است.

به گزارش«عصر زمان»، ساعت unimatic x SpongeBob SquarePants U1-SS تنها در 50قطعه توليد شده است و بندي زرد رنگ دارد که به صفحه ساعت جلاي خاصي بخشيده است. صفحه اين ساعت، سياه رنگ و مات است و البته زه آن از جنس آلومينيوم سياه رنگ ساخته شده است. بر روي صفحه ساعت هم نماد باب اسفنجي نقش بسته تا انرژي شخصيت مثبت انديش اين شخصيت کارتوني به ساعت هم منتقل شود و البته اين نماد را بيش از گذشته در ذهن مردم به يادگار بگذارد. در اطراف  باب اسفنجي هم حباب هاي آب بر روي صفحه ساعت ديده مي شود.

گفتني است که هرکدام از اين 50 عدد ساعت، شماره سريال مخصوص به خود را دارند و البته در جعبه ساعت دو عدد بند ساعت مجزا هم قرار دارد تا خريدار بتواند به دلخواه آن را عوض کند. همچنين بايد گفت که اين ساعت تا عمق 300متري، ضدآب است و پس از رونمايي در 28 اکتبر، حالا با بهاي 650يورو به فروش مي رسد.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today140
Yesterday203
This week1649
This month18155
Total449130

1399-03-11
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم