نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

  .........    .........  

-->

رانندگي در کوه هاي آلپ جايزه خريدار يک ساعت خاص

برند ساعت«راجر دوبیس» براي دومين بار و طي همکاري با يک وب سايت امريکايي با نام Mr Porter مي خواهد خاطره اي منحصربفرد براي خريدار يکي از خاص ترين ساعت هاي خود رقم بزند.

به گزارش«عصر زمان»، ساعت مچي Excalibur Pirelli Ice Zero 2 از برند راجر دوبیس هم اکنون در سايت بريتانيايي Mr Porter که بيشتر به استايل مردانه مي پردازد، آماده سفارش و پيش خريد است.

در اين وب سايت آمده است که خريدار اين ساعت مچي 350هزار دلاري، اين محصول را از دست «نيکولا آندرتا» مديرعامل برند راجر دوبیس دريافت خواهد کرد و مي تواند پس از خريد آن، يک سفر شگفت انگيز را نيز تجربه کند. درواقع اين ساعت مچي محصولي فراتر از يک ساعت بوده و کاملا منحصربفرد است چرا که خريدار مي تواند از آن به عنوان يک پورتال براي رانندگي ماجراجويانه هم استفاده کند. يعني مي تواند يک رانندگي زمستاني با لامبورگيني در کوه هاي آلپ داشته باشد.

توربيلون اين ساعت مچي خاص مهر و امضاي ساعت سازي  ژنو يعني Excalibur range را بر روي خود دارد و صفحه ساعت از تيتانيوم DLC ساخته شده است. موتور اين ساعت مچي کاليبر RD105SQ دارد و قاب 47ميلي متري آن، زيبايي خاصي به اين محصول بخشيده است. اين ساعت مچي تا 52ساعت مي تواند انرژي را نگه دارد و تا 2 سال هم وارنتي دارد.

وب سايت Mr Porter پيش از اين نيز در پاييز سال گذشته هنگام فروش ساعت unique Excalibur Aventador S اين برند، يک پيشنهاد جذاب براي خريدار داشت. خريدار اين ساعت مچي رانندگي در کوه هاي Jura را تجربه کرد و علاوه بر آن يک بازديد هم از کارخانه ساعت سازي برند«راجر دوبيس» در ژنو داشت.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today145
Yesterday203
This week1654
This month18160
Total449135

1399-03-11
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم