نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

  .........    .........  

-->

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 تا 24نوامبر برگزار مي شوند و بزرگان صنعت ساعت سازي در آن شرکت خواهند کرد. اين نمايشگاه که تنها 4سال از عمر آن مي گذرد هر سال به هدف خود که تاثير جدي بر صنعت ساعت، فراتر از خاور ميانه است نزديک تر مي شود.

به گزارش«عصر زمان»، اين رويداد با ديگر اتفاقات مشابه در جهان متفاوت است و تنها به معرفي برندها و سفارش گرفتن خرده فروشي ها ختم نمي شود بلکه عملا اجلاسي براي گرد هم آمدن مهم ترين مغزها در صنعت ساعت سازي است تا اين افراد با بيان نگراني ها و اشتراک گذاشتن ايده هاي خود و نمايش آخرين دستاوردهاي نوآورانه وهنرهاي دستي تاثيري جدي بر اين صنعت در خاورميانه داشته باشند.

يکي ديگر از اهداف اين رويداد، ايجاد فرصت هاي گفتگوي رسمي و غيررسمي بين اعضاي مختلف صنعت ساعت سازي جهان است . گفتني است که امسال در اين رويداد برند رولکس به عنوان يکي از قديمي ترين ساعت هاي لوکس جهان حضوري ويژه خواهد داشت.

از ديگر برندهايي که در برنامه هفته ساعت دوبي حضور مي يابند مي توان به برند ژاپني سيکو و همچنين بولگاري اشاره کرد. در اين رويداد، فضايي هم به ساعت هاي دست ساز اختصاص يافته است و ازسوي ديگر يکي از برنامه هاي ويژه هفته ساعت دوبي،  WatchBox است. درواقع اين طرح براي توليد محتواي ويدئويي و تبليغاتي بيشتر در زمينه ساعت ازطريق پلتفرمWatchBox TV اجرا مي شود. حال بايد منظر ماند و ديد در هفته ساعت دوبي شاهد چه برنامه هايي خواهيم بود.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today141
Yesterday203
This week1650
This month18156
Total449131

1399-03-11
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم