نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

  .........    .........  

-->

ارزش بازار ساعت های هوشمند جهان به 56میلیارد دلار می رسد

گزارش جهانی بازار ساعت های هوشمند نشان می دهد ارزش این بازار که در سال 2017 رقمی معادل 10.22میلیارد دلار بود، انتظار می رود تا سال 2026 به 56.32میلیارد دلار برسد.

به گزارش«عصر زمان»، در این گزارش بخش های مختلف ازجمله قیمت، محصولات،ساعت های هوشمند و سیستم های عامل آنها و همچنین مناطق مختلف از نظر توزیع این ساعت ها مورد بررسی قرار گرفته است.

این گزارش نشان می دهد بازار جهانی ساعت های هوشمند به طور کلی به 5منطقه کلی تقسیم می شود که از آنها می توان به امریکای شمالی، اروپا،آسیا-اقیانوسیه، امریکای لاتین و خاورمیانه و افریقا اشاره کرد. از دیگر موضوع های این گزارش، بررسی ساعت های هوشمند گران قیمت، ارزان قیمت و ساعت هایی با بهای متوسط بوده است.

طبق این گزارش، امریکای شمالی بازاری بزرگ برای ساعت های هوشمند با قیمت بالاست. ازسوی دیگر به دلیل ضریب نفوذ بالای تلفن همره در امریکای شمالی، اپلیکیشن های مربوط به سلامت و ردیاب های ورزشی هم در این منطقه مورد استقبال فراوانی قرار دارد.

همچنین این گزارش نشان می دهد که بازیگران اصلی تلفن های هوشمند اپل، سامسونگ، سونی، موتورلا و ال جی هستند.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today139
Yesterday203
This week1648
This month18154
Total449129

1399-03-11
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم