نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

  .........    .........  

-->

معرفي برترين ساعت هاي جهان در ژنو

در نوزدهمين دوره جايزه Grand Prix ژنو(GPHG) که يکي از جوايز مطرح حوزه صنعت ساعت محسوب مي شود، برندهاي برنده طي مراسمي خاص معرفي شدند.

به گزارش«عصر زمان»، در اين مراسم جايزه اصلي به برندهاي ساعت «اودمار پیگه» و «بولگاري» رسيد.

«اودمار پیگه» با مدل Royal Oak Jumbo Extra-Thin خوش درخشيد. اين ساعت مچي 6.3ميليمتري با ميکرومهندسي چشمگير و طراحي منحصربفرد نظر داوران را جلب کرد. برند اودمار پيگه جايزه ساعت پيچيده مردانه را نيز با مدلCode 11.59 Minute Repeater Supersonnerie ازآن خود کرد.

برند بولگاري هم جايزه بهترين ساعت کورنوگراف را با مدلOcto Finissimo Chrono GMT باريک ترين ساعت کورنوگراف جهان به خود اختصاص داد.

اين برند در گروه ساعت هاي جواهر نيز با ساعت Serpenti Misteriosi Romani جايزه گرفت. در ساخت اين ساعت جواهر بيش از 60 قيراط الماس و 35قيراط ياقوت کبود به کار رفته است. اين ساعت مچي که بهايي معادل 2ميليون دلار دارد گران ترين ساعت بولگاري محسوب مي شود.

جايزه بهترين ساعت مچي زير 8هزار دلار هم به ساعت Kudoke 2  رسيد که توسط  استفان کودوک، يک ساعت ساز مستقل آلماني ساخته شده است. بر روي صفحه اين ساعت مچي بخشي براي روز و شب وجود دارد و همچنين آبکاري شدن ساعت در 3 رنگ از ويژگي هاي آن است.

جايزه برترين ساعت زنانه به مدل J12 Caliber 12.1 برند شنل رسيد. اين مدل ساعت مچي براي نخستين بار در سال 1999 معرفي شد.

برند MB&F هم با ساعت مدل Legacy Machine FlyingT ،جايزه پيچيده ترين ساعت زنانه را به خود اختصاص داد.

برند ساعت Voutilainen نيز در بخش برترين ساعت مردانه با مدل  28tiخوش درخشيد و جايزه ساعت دست ساز هنرمندانه هم به مدل Starry Night Vine اين برند رسيد. صفحه اين ساعت مچي عملا يک تابلو نقاشي زيباست.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today142
Yesterday203
This week1651
This month18157
Total449132

1399-03-11
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم