نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

  .........    .........  

-->

ساعت پاتک فيليپ در حراج خيريه رکورد زد

بنياد خيريه Only Watchدر حراج ساعت هايي از برندهاي برتر جهان به ياري بيماران «دیستروفی عضلانی دوشن » شتافت و در اين رويداد يک ساعت پاتک فيليپ با بهاي 31ميليون پوند در سوئيس يه فروش رسيد.

به گزارش«عصر زمان»، Grandmaster Chime 6300A-010 از برند پاتک فيليپ ويژه بنياد Only Watch طراحي شده و همه عوايد فروش آن به يک موسسه اختصاص مي يابد که در زمينه بيماري «دیستروفی عضلانی دوشن » تحقيق مي کند. اين ساعت مچي توسط يک نفر به صورت تلفني خريداري شد و رکورد قبلي اين حراج را شکست. پيش از اين، رکورد فروش ساعت اين بنياد به رولکس ديتوناي متعلق به پل نيومن اختصاص داشت که در سال 2017 با بهاي 17.8ميليون دلار به فروش رسيد.

اين حراج دوسالانه در سال 2005 پايه گذاري شد و هر بار 50 ساعت ويژه اين خيريه در آن به فروش مي رسد. از ديگر برندهاي ساعت حاضر در اين حراج خيريه مي توان به «تودور» و جگوار اشاره کرد که هر دو به فروش رسيدند ولي هيچ رکوردشکني نداشتند.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today138
Yesterday203
This week1647
This month18153
Total449128

1399-03-11
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم