نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

  .........    .........  

-->

همزمان با عید سعید فطر انجام خواهد شد

راه اندازی سامانه فرآیند حصول پروانه کسب و اتوماسیون اداری در اتحادیه ساعت تهران

در راستای مدیریت یکپارچه اتاق اصناف بر کلیه واحدهای صنفی و با هدف تسهیل در روند حصول و یا تمدید پروانه های کسب واحدهای صنفی و به روز رسانی اطلاعات دقیق و کامل پرونده همکاران محترم و همچنین رعایت دقیق اصول و چارچوب قوانین پروانه کسب سامانه جامع و اتوماسیون اداری اتحادیه ساعت تهران مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.


به گزارش خبرنگار اتحادیه، این نرم افزار با تشکیل پرونده کلیه متقاضیان تحصیل پروانه کسب، کلیه اطلاعات فردی و حقوقی واحدهای صنفی را ثبت و نسبت به صدور پروانه بدون دخالت کاغذ «paperless » اقدام می نماید.

همچنین این نرم افزار قابلیت ثبت تقاضای اولیه، جهت انجام مراحل صدور  و یا تمدید پروانه کسب و سایر امور مربوطه را دارد.
چاپ کلیه صورتجلسات هیات مدیره، ارسال پیامک های خودکار و اطلاعیه های صنفی ، صدور کلیه استعلامات (شامل:اماکن، بهداشت و ....) به صورت خودکار، کنترل مدارک ارائه شده، ثبت اطلاعات وابستگان پرونده شامل: مباشر، شریک و مشاور و .... و ثبت کلیه سوابق پروانه های صادر شده و اطلاعات کامل و بروز رسانی شده همکاران ، همچنین بایگانی دیجیتالی کلیه پرونده ها، واحد شکایات و حل اختلاف و بالاخره بازرسی از واحدهای صنفی با اپلیکیشن اپ سرویس از دیگر عملکرد های این نرم افزار و سیستم اتوماسیون اتحادیه ساعت تهران خواهد بود.

گفتنی است امور سخت افزاری این سیستم از نیمه دوم سال ۹۸ با راه اندازی سرور و کابل کشی در محل اتحادیه آغاز و در ۱۵ اردیبهشت امسال مورد بهره برداری قرار گرفت.
خاطرنشان میشود، همزمان با عید سعید فطر فاز اول اتوماسیون اداری اتحادیه ساعت رونمایی و راه اندازی میگردد.
فاز دوم این سیستم با بارگذاری در سایت رسمی اتحادیه ساعت تهران بزودی عملیاتی خواهد شد و انشالله کلیه امور مربوط به صدور و تمدید پروانه کسب به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام خواهد شد که خبر آن متعاقبا به اطلاع کلیه همکاران خواهد رسید.


از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today144
Yesterday203
This week1653
This month18159
Total449134

1399-03-11
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم