نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

ساعت کالاي لوکس و غيرضرور نيست/ صنف ساعت تسهيلات ...

رئيس اتحاديه سازندگان و فروشندگان ساعت ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

کمپانی تلارو

نام برند : TELLAROاصالت : Italy وب سایت ...

  .........    .........  

-->

✅ با حضور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور، از اولین سایت تخصصی عرضه ماسک رونمایی شد?در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مراسم رونمایی ازاولین وب سایت تخصصی عرضه ماسک کشور و تجلیل از کارگران و تلاشگران عرصه مبارزه با کرونا برگزار شد.?رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در این مراسم اعلام کرد: امام رضا(ع) دوستی با مردم را نیمی ازعقل می دانند و کسانی که در شرایط سخت چند ماه اخیربه ویژه کارگران عزیز واحدهای تولیدی ماسک و سایر زحمتکشان این عرصه، دل به خطرزده و هیچ گاه سنگر تولید رارها نکردند، شامل این فرمایش نورانی امام رضا (ع) هستند. لذا تقدیر از این عزیزان کوچکترین وظیفه ای است که بر عهده ما است.

?غلامرضا حست پور افزود: همزمان با شیوع ویروس کرونا و با توجه به تولید محدودی که در کشور وجود داشت، اولویت اصلی این سازمان تولید ماسک بود، تا پاسخگوی نیاز و جوابگوی مصرف کشور باشد.

?حسن پور در ادامه اظهارداشت: اخیرا با تصویب ستاد مبارزه با کرونای وزارت صمت، مسؤلیت هماهنگی، تأمین مواداولیه، تولید و توزیع ماسک در چرخه تولید نیمه صنعتی و کارگاهی برعهده سازمان بسیج اصناف کشور با همکاری اتاق اصناف ایران قرار گرفت.

?وی با اشاره به لزوم کنترل قیمت ها و کوتاه کردن دست دلالان و همچنین جلوگیری از توزیع ماسکهای غیراستاندارد گفت: امروز اولین وب سایت عرضه ماسک استاندارد به آدرس www.bamask.ir (باماسک) راه اندازی و در دسترس عموم مردم قرار گرفت.

?به گفته حسن پور با افتتاح این سامانه ازاین پس مردم می توانند با مراجعه به این سایت ماسک مورد نیازشان را با قیمت مصوب ،درب منزل دریافت نمایند.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today98
Yesterday146
This week499
This month2961
Total463111

1399-05-23
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم