جگوار

جگوار در سال 1938 در سوئیس تاسیس شد. از ...

پرله

(ساعت " پرله " (بر وزن Red Tea) یکی از ...

ساعت کالاي لوکس و غيرضرور نيست/ صنف ساعت تسهيلات ...

رئيس اتحاديه سازندگان و فروشندگان ساعت ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

کمپانی تلارو

نام برند : TELLAROاصالت : Italy وب سایت ...

  .........    .........  

-->

ساعت کالاي لوکس و غيرضرور نيست/ صنف ساعت تسهيلات کرونايي را دريافت نکرده است

رئيس اتحاديه سازندگان و فروشندگان ساعت با اشاره به وضعيت صنف متبوع خود و ايجاد بستر مناسب براي واردات ساعت گفت: دولت شرايطي را فراهم نمايد که تاجران به راحتي بتوانند ساعت را وارد نمايند تا ورود اين کالا دچار دست اندازهاي کالاي قاچاق نشود، هر فردي نياز به ساعت دارد و نمي توان گفت که اين کالا لوکس و غير ضروري است .


رئيس اتحاديه سازندگان و فروشندگان ساعت با اشاره به وضعيت صنف متبوع خود و ايجاد بستر مناسب براي واردات ساعت گفت: دولت شرايطي را فراهم نمايد که تاجران به راحتي بتوانند ساعت را وارد نمايند تا ورود اين کالا دچار دست اندازهاي کالاي قاچاق نشود، هر فردي نياز به ساعت دارد و نمي توان گفت که اين کالا لوکس و غير ضروري است .عبدالرحيم احمدي رئيس اتحاديه سازندگان و فروشندگان ساعت تهران بيان کرد: ساعت با شرايط فعلي به سختي وارد مي شود. با توجه به اينکه ساعت  جزو کالاهايي است که کوچک، کم حجم و نقل و انتقال آن راحت انجام مي شود لذا به راحتي قابل قاچاق بوده و از سوي ديگر به آساني توسط مسافر به داخل کشور وارد مي گردد،  لذا دولت شرايطي را فراهم نمايد که تاجران بتوانند بدون دغدغه اين کالا را وارد نمايند تا دچار دست انداز هاي کالاي قاچاق نشود، هر فردي نياز به ساعت دارد و نمي توان گفت که اين کالا لوکس و غير ضروري است .احمدي در ادامه گفت: در صورت واردات انواع ساعت مچي از کشورهاي سوييس  ۳۰درصد، ژاپن ۲۰ درصد و چين ۵۰ درصد وارد مي شود. در داخل کشور ساعت مچي ساخته نمي شود. قاب ساعت هاي ديواري و روميزي در داخل ساخته و موتور آن وارداتي است.وي همچنين گفت: امروزه با توجه به گراني بسيار ارز،ساعت هايي با قيمت بالا خواهان ندارد ، لذا تجار در خارج از کشور با مبادله پاياپاي، ساعت را وارد مي کنند. اين کالاها مي تواند فرش- زعفران- لبنيات و کالاهاي پتروشيمي باشد .احمدي افزود: صنف ساعت تسهيلات کرونايي را دريافت نکرده است، دولت مي تواند با لحاظ بخشش هاي مالياتي و بيمه اي ، اصناف را در اين شرايط ياري نمايد تا بتوانند به زندگي صنفي خود ادامه دهند.

منبع: اتاق اصناف تهران

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today5
Yesterday167
This week736
This month3141
Total469069

1399-07-04
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم