.........    .........  

-->

طراحی کلکسیون جدید پیاژه

 

برند ساعت پیاژه(Piaget) در سال 2021 از مجموعه جدید خود با عنوان Polo Skeleton Piaget رونمایی کرده و تا پایان سال جاری ساعت های مچی با صفحات اسکلتون به دور نگ آبی و  خاکستری روانه بازار خواهد کرد.

به گزارش «عصر زمان»، این مجموعه درواقع نگاهی تازه به اساس طراحی Piaget Polo S است که در سال 2016 از آن رونمایی شد و البته طراحی قاب آن از محبوبیت ساعت های مچی دهه 80 این برند بی تاثیر نبوده است.

هر دو ساعت مچی با تم خاکستری یا آبی، قاب استیل 42میلی متری دارند و هم با بند چرمی و هم دستبند راهی بازار شده اند. از دیگر ویژگی های این ساعت های مچی، باریک بودن آنهاست به گونه ای که از نمونه های قبلی حدود 30درصد ضخامت کمتری دارد که البته یکی از دلایل این باریک تر شدن، استفاده از موتور ساعت یکپارچه است.

همچنین یک تاج در سمت راست ساعت مچی دیده می شود که امضای برند پیاژه(P) بر روی آن حک شده و حفاظت از صفحه ساعت و اجزای داخلی آن را نیز یک شیشه کریستال یاقوتی به عهده دارد. بر روی صفحه ساعت نیز یک عقربه ساعت شمار و یک عقربه دقیقه شمار دیده می شود.

موتور اتومات این ساعت مچی نیز کالیبر 1200S با ضخامت 2.4میلیمتر است و می تواند تا 42ساعت انرژی را ذخیره کند و همچنین در پشت ساعت، جواهرات بنفش رنگی دیده می شوند. گفتنی است این ساعت های مچی تا پایان سال جاری میلادی(2021) با بند چرمی و دستبند راهی بازار می شوند و بهای هر دو مدل نیز 34,300 دلار خواهد بود.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today62
Yesterday171
This week233
This month1325
Total495347

1399-12-19
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم