.........    .........  

-->

طراحی ساعت هوشمند گارمین ویژه دونده ها

 

«گارمین»(Garmin) یکی از برندهای مطرح جهان در حوزه تولید ساعت های هوشمند است که در تازه ترین محصول خود یک ساعت هوشمند، ویژه دونده های حرفه ای و دوچرخه سواران را روانه بازار کرده است.

به گزارش«عصر زمان»، گارمین با ارائه ساعت هوشمند  Enduroعملا به دونده ها و دوچرخه سواران و افراد ماجراجو کمک کرده است تا تمرکز بیشتری بر ورزش و تفریح خود داشته باشند.

درواقع این ورزشکاران با استفاده از Enduro، دیگر نیازی نیست که دائم نگران طول عمر و تمام شدن شارژ باتری ساعت باشند. به این ترتیب این دونده ها و دوچرخه سواران بیشتر بر ورزش ومسابقه خود تمرکز می کنند تا نتیجه بهتری از مسابقه یا تمرینات ورزشی خود بگیرند. همچنین افراد ماجراجو با استفاده از این ساعت های هوشمند می توانند از سفر یا کمپینگ خود لذت بیشتری ببرند و از زیبایی های طبیعت بهره بگیرند.

گفتنی است که این ساعت هوشمند مجهز به جی پی اس بیشترین طول عمر باتری را در میان محصولات گارمین تاکنون دارد و برای افزایش طول عمر باتری، ویژگی Fenix 6 Pro این ساعت مچی را حذف کرده است. همچنین لازم به ذکر است که با هر بار شارژ آن می تواند تا 70ساعت در حالت جی پی اس و تا 80ساعت در حالتی که از انرژی خورشیدی و سولار استفاده می کند کارآیی داشته باشد. این ساعت هوشمند ازطریق Power Glass solar و با کمک نور خورشید شارژ می شود و هیچ پنل اضافی خورشیدی بر روی ساعت دیده نمی شود که دست و پاگیر باشد.

این ساعت هوشمند ویژگی ها و شاخص هایی منحصربفرد و جدید دارد به عنوان مثال این ساعت هوشمند می تواند مدت زمان استراحت دونده، میزان کالری سوزانده شده و... را اندازه گیری کند.  این ساعت هوشمند سبک در دو مدل با زه تیتانیومی و بدون زه ارائه شده است. همچنین می توان آن را با بند نایلونی جدید UltraFit ، بند سیلیکونی یا چرمی سفارش داد.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today51
Yesterday171
This week222
This month1314
Total495336

1399-12-19
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم