.........    .........  

-->

همکاری برند ساعت و سیگار مونت کریستو

برند B.R.Mکه در سال ۲۰۰۳ توسط «برنارد ریچاردز«، طراح و ساعت ساز فرانسوی پایه گذاری شد، تاکنون همکاری های زیادی با کمپانی های مختلف داشته و این بار دامنه این همکاری به یک برند تولید سیگار رسیده است.

به گزارش «عصر زمان«، این برند ساعت در تازه ترین همکاری خود با برند معروف و تاریخی سیگار یعنی مونت کریستو همراه شده و ساعت مچی منحصربفرد Montecristo BRM Humidor را در تعدادی بسیار محدود راهی بازار کرده است.

BRM پیش از این با برخی کمپانی های بزرگ خودروسازی همکاری داشت تا رانندگان در مسابقات حرفه ای اتوموبیلرانی، این ساعت ها را به مچ داشته باشند.

این ساعت مچی در ۳۲عدد تولید شده است و در یک باکس ویژه به همراه ۴۰عدد سیگار مونت کریستو در ظاهری بسیار زیبا به خریدار ارائه می شود. گفتنی است تاریخچه این سیگار به کوبا و سال  ۱۹۳۵ بازمی گردد. بر روی سیگارهایی هم که با این ساعت مچی عرضه می شود نشان B.R.M Montecristo دیده می شود.

قاب این ساعت مچی کورنوگراف ۴۴میلیمتری از جنس استیل استینلس ساخته شده و طراحی آن هم در آتلیه B.R.M در فرانسه انجام شده است.

Montecristo BRM Humidor دارای موتور اتومات سوئیسی با کالیبر ETA است و صفحه اسکلتونی دارد. در ساعت ۸ این ساعت هم یک طرح دیده می شود که نشانه سیگار تاریخی مونت کریستو است که تولید آن به سال ۱۹۳۵ در کوبا بازمی گردد.

برای این ساعت یک بند با ترکیب رنگ زرد و قرمز نیز درنظر گرفته شده است هرچند یک بند اضافی هم در جعبه وجود دارد تا خریدار در صورت تمایل، آن را تغییر دهد. این ساعت مچی به همراه ۴۰عدد  سیگار با قیمت ۱۱هزار دلار به فروش می رسد.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today70
Yesterday204
This week564
This month5585
Total537872

1400-06-31
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم