.........    .........  

-->

ورزش چوگان بر صفحه ساعت

شرکت امریکایی Ralph Lauren که در زمینه عطر، اکسسوری، لباس و... فعالیت دارد، ساعت های جدید Polo را به خط تولید خود اضافه کرده است.

به گزارش«عصر زمان«، این شرکت سال گذشته با ساعت های Polo همه را شگفت زده کرد. حالا در تازه ترین تولید خود ساعت هایی با صفحه لاکی سفید ارائه داده که عکس یک بازیکن چوگان بر روی آن نقش بسته است.

این سری ساعت های مچی که در قاب هایی با رنگ های متنوع از قهوه ای گرفته تا سبز و آبی و... به بازار ارائه شده، دارای بندهای قابل تعویض هستند و بر روی بند لاستیکی ساعت هم حروف "Polo" در رنگهای هماهنگ حک شده است.

این ساعت 42 میلیمتری با قیمت هزارو ۷۵۰دلار از جنس استیل استینلس ساخته شده  و در طراحی موتور این ساعت هم از قطعه26 جواهر استفاده شده است و می تواند تا 38 ساعت انرژی انرژی را ذخیره کند.

زه هر ساعت هم از آلومینیوم براق با وزن سبک ساخته شده و اعداد عربی و عقربه های ساعت هم با ماده شب تاب پوشانده شده است به همین دلیل هم در تاریکی و هنگام شب کاملا درخشان است و می توان متوجه زمان شد.

صفحه لاکی سفیدرنگ ساعت مچی، بازیکن چوگان و اسب را با تمام زیبایی خود به نمایش می گذارد و با توجه به این که پشت ساعت کاملا شفاف است و می توان به راحتی اجزای موتور را مشاهده کرد.

ساعت های Ralph Lauren Polo Player دارای سیستم بند قابل تعویض هستندو با قیمت هزار و ۷۵۰دلار دلار به فروش می رسند.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today62
Yesterday204
This week556
This month5577
Total537864

1400-06-31
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم