.........    .........  

-->

اطلاعيه مهم سازمان امور مالياتی کشور

اطلاعيه مهم سازمان امور مالياتی کشور پيرو سخنان رئيس جمهور در باب اعتماد به اصناف

?در اجراي فرمايشات اخير مقام رياست محترم جمهوري اسلامي ايران در باب اعتماد ماموران مالياتي سراسر کشور به اصناف و کسبه، بار ديگر موکدا به ادارات امور مالياتي يادآور ميشود در تعيين ماليات اصناف

?در اجراي فرمايشات اخير مقام رياست محترم جمهوري اسلامي ايران در باب اعتماد ماموران مالياتي سراسر کشور به اصناف و کسبه، بار ديگر موکدا به ادارات امور مالياتي يادآور ميشود در تعيين ماليات اصناف و کسبه محترم ضمن اعتماد کامل به آنها، در رسيدگي به تراکنش هاي بانکي از جمله وجوه واريزي به حساب از طريق دستگاه کارتخوان اصل را بر صحت ادعاي آنان بگذارند و ماليات ايشان را با رعايت کامل مقررات قانوني تعيين نمايند، مگر آنکه طبق اسناد و مدارک و شواهد و قرائن مثبته خلاف ادعاي آنها ثابت شود.

?اين امر درخصوص مودياني که عليرغم داشتن درآمدهاي کلان اقدام به فرار مالياتي کرده و ماليات واقعي خود را نمي پردازند، مصداق نداشته و ادارات امور مالياتي موظفند ضمن شناسايي اين گروه از موديان نسبت به مطالبه و وصول ماليات متعلقه اقدام نمايند.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today32
Yesterday290
This week1656
This month5628
Total587818

1401-04-09
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم