.........    .........     

-->

اتاق اصناف تهران طی اطلاعيه ای اعلام کرد:

اتاق اصناف تهران طی اطلاعيه ای اعلام کرد:

الزام واحدهای صنفی به ثبت نام در سامانه “ايران من” و تزريق ۳ دوز واکسن

بر اساس اطلاعيه اتاق اصناف تهران؛ واحدهاي صنفي ضمن تزريق ۳ دوز واکسن کرونا بايد در سامانه “ايران من” به نشاني asnaf.moi.ir ثبت نام و QR Code دريافت کنند.

در اين اطلاعيه آمده است: به استناد آمار ارائه شده از سوي وزارت بهداشت تا کنون تنها ۳۰ ميليون نفر دوز سوم و بالاتر از واکسن کرونا را تزريق کردهاند که اين آمار کمتر از نصف آمار افرادي است که دوز اول را تزريق کرده بودند.
همين امر موجب ادامه روند مرگ و مير مبتلايان به کرونا در ايران شده است. از آنجايي که مجموع جان باختگان به بيش از ۱۴۳ هزار نفر رسيده است و کرونا همچنان جان هموطنان ما را تهديد ميکند، لازم است تا رعايت پروتکلهاي بهداشتي را ادامه دهيم.

يکي از اقشاري که به علت کثرت و پراکندگي بالا ميتوانند فرهنگ ساز رعايت پروتکل هاي بهداشتي باشند واحدهاي صنفي هستند که از ابتداي مواجهه کشور با اين پديده نهايت همکاري را در قطع زنجيره کرونا داشته اند. ادامه اين همکاري خواست جمعي جامعه، از اصناف است و يکي از خواسته هاي اصناف، عدم تکرار تجربه تعطيلي گسترده بازار به علت همه گيري کرونا است.

لذا اتاق اصناف تهران از واحدهای صنفي شهر تهران دعوت مي کند نسبت به مصوبه ستاد ملي مبارزه کرونا مبني بر تزريق ۳ دوز واکسن و دريافت QR_Code مربوط از سامانه ايران من به نشاني asnaf.moi.ir و نصب آن در محل قابل رویت در محل صنفي هر چه سريع تر اقدام کرده و همچون گذشته پيشتاز ساير گروه ها و اقشار در پاسداري از سلامت و اقتصاد ملي باشند.

لازم به تاکيد است آن دسته از واحدهاي صنفي که نسبت به اين امر مهم بي توجه باشند- بر اساس مصوبات ستاد ملي کرونا- در مرحله اول اخطار کتبي دريافت کرده، در مرحله دوم به مدت دو هفته محروم از خدمات پوز بانکي بوده و در مرحله سوم به مدت ۳۰ روز پلمب خواهند شد.

 

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today139
Yesterday560
This week1793
This month4027
Total650044

1401-09-18
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم