.........    .........     

Super User

Super User

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کلیه صاحبان مشاغل توجه داشته باشند ؛ برابر حکم تبصره ۳ ماده ۱۷۷ قانون مالیاتهای مستقیم ، مکلفند ظرف چهار ماه از تاریخ شروع فعالیت مراتب را کتباً به اداره امور مالیاتی محل اعلام نمایند .

اجرای تکلیف این حکم خصوصاً برای صاحبان مشاغلی که پس از چند ماه حضور و فعالیت در واحد تجاری ، اقدامی برای اخذ پروانه کسب انجام نمی دهند مهم می باشد .

 عدم انجام این تکلیف از ناحیه ایندسته از صاحبان مشاغل موجب :

 محرومیت از کلیه تسهیلات و معافیت های مالیاتی خواهد بود که مهمترین آن می تواند عدم بهره مندی از معافیت مالیاتی سالانه می باشد .

 و ۱۰% جریمه از مالیات قطعی خواهد بود .

 تازه های مالیاتی

از جمله نکات مهم مالیاتی ؛

 به سادگی تسلیم نشوید ...

اگر اطمینان دارید که حق با شماست و مالیاتی که در اظهارنامه اعلام کردید، درست، دقیق و قابل دفاع است، قانون راه اعتراض را باز گذاشته. شما در دو مرحله می توانید در هیات های تشخیص سازمان مالیاتی اعتراضتان را مطرح، سپس به شورای عالی مالیاتی و بعد هیات ماده ۲۵۱ مکرر و در آخر هم به دیوان عدالت اداری شکایت ببرید. اگر شعبه ای که در آن دعوی شما طرح شده هم به نفعتان رای نداد، به شرط آن که در شعبه دیگری در موردی مانند دعوی شما رای متفاوتی صادر شده باشد می توانید به هیات عمومی دیوان این تناقض را اعلام نمایید و امیدوار باشید که رای به نفع شما صادر شود. اما یک نکته را هم فراموش نکنید!

اگر واقعاً اطمینان ندارید که حق با شماست همان ابتدا برگه تشخیص را قبول کنید و ضمن استفاده از بخشودگی جرایم از هزینه های قانونی بعدی پیشگیری کنید.

متن از آقای زبردست

? تازه های مالیاتی |

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور مالیاتی، محمود علیزاده، معاون حقوقی و فنی این سازمان، تاکید کرد:

با هدف تسهیل فضای کسب و کار اشخاص حقوقی، شناسه ملی به عنوان شماره اقتصادی تلقی شده و بنگاه‌های اقتصادی جهت اخذ مجوزهای لازم برای شروع کسب و کار، نیازی به شماره اقتصادی ندارند.

 تازه های مالیاتی |

▫️با هدف تقویت و توسعه هوشمندسازی دستگاه قضائی، صدور گواهی عدم سوء پیشینه در طی یک روز، به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری اجرایی شد./ایسنا

شرکت Jaguar

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

معرفی شرکت Jaguar

مترجم : امیر رمضانی
گوینده : مصطفی مسگری
تهیه شده در روابط عمومی شهر ساعت

ماده ۴ از فصل دوم آیین نامه اجرایی تبصره ۳ ماده ۱۶۹ قانون مالیاتهای مستقیم

مشاغلی که به صورت مشارکت مدنی اعم از قهری یا اختیاری اداره می شوند، به عنوان یک مودی در نظام مالیاتی ثبت نام خواهند شد .

صاحبان مشاغل مذکور مکلفند در زمان ثبت نام یا تکمیل اطلاعات ثبت نام ، اطلاعات موردنیاز کلیه شرکاء و نسبت سهم هر شریک را اعلام نمایند.

 تازه های مالیاتی

صفحه1 از50

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today99
Yesterday293
This week1908
This month4020
Total851365

1403-01-26
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم