0

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد واردات از راه های غیرقانونی هستیم

مرداد 19th, 1398
رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت با اشاره به مشکلات موجود ...
0

با طرح جدید سرمایه واحدهای صنفی تجمیع میشود

تیر 05th, 1398
در گفتوگو با سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران مطرح شد: «سعيد ممبيني» ...
0

۱۰ موتور ساعت کلاسیک کورنوگراف

اسفند 04th, 1397
۱۰ موتور ساعت کلاسیک کورنوگراف یکی از موضوع‌هایی که ساعت‌ها را از ...
0

jaguar

دی 20th, 1393
jaguar
0

Romanson

دی 20th, 1393
Romanson
0

وقتی "زمان" در چرخ دنده های واردات گیر می کند|When " TIME" trapped in import gear

دی 20th, 1393
فی الواقع قریب به 4 دهه کشور ما به نحوی از انحا درگیر جنگ اقتصادی ...
0

نائب رئيس اتاق اصناف: برنامه هاي بر زمين مانده را اجرا مي کنيم

دی 20th, 1393
ضمن عرض تبريک خدمت شما و هيات رئيسه جديد اتاق اصناف، لطفا براي ...
0

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

دی 20th, 1393
طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت تهران  ، به یاری خداوند و با ...
0

wainer

دی 20th, 1393
  wainer
0

CANDINO

دی 20th, 1393
CANDINO
-->

مالیات، واردات و گمرکات مشکل اساسى صنف ساعت در سالی که گذشت

در سلسله نشست‌های تخصصی هیئت مدیره اتحادیه ساعت با واردکنندگان مطرح شد:

مالیات، واردات و گمرکات مشکل اساسى صنف ساعت در سالی که گذشت

 همان‌طور که مستحضرید در چند ماه اخیر مشکلات اقتصادی پیش آمده در کشور و از سرگیری تحریم‌ها همچنین نوسانات نرخ ارز پیامدهای غیر‌قابل پیش‌بینی عدیده‌ای را در حوزه واردات ساعت و قطعات وابسته در حوزه تولید ابزار آلات وابسته به ساعت و ساعت‌های دیواری به‌وجود آورده که اتحادیه ساعت تهران با بیش از ۷۰۰ عضو و واحد صنفی بر خود واجب دانست برای حفظ و صیانت از کسب و تجارت همکاران و اعضای خود سلسله نشستهای تخصصی را با شرکت‌های واردکننده پیرامون موانع واردات وهم اندیشی در خصوص ارائه راهکارهای مناسب و ارجاع نقطه نظرات همکاران به مراجع دولتی و اتاق اصناف تهران و وزارت صنعت معدن و تجارت ترتیب دهد.

در این میان از ۳ ماه گذشته هر دوشنبه در یکی از شرکت‌های وارد کننده و یا حتی تولید کننده جلساتی را در خصوص چگونگی برون رفت از وضع موجود ترتیب داده و از نقطه نظرات سازنده همکاران در جهت شناسایی موانع و ارائه راهکار مناسب برای ماندن در بازار کسب و کار بهره مند گشته است.

در همین راستا جناب آقای عبدالرحیم احمدی رئیس اتحادیه ساعت تهران به همراه هیئت مدیره جناب آقای پرویز پزشکی نائب رئیس و جناب آقای علی خانلو نائب رئیس دوم و جناب آقای مهرداد احمدی خزانه دار و جناب آقای ادریس آبادی دبیر و جناب آقای مصطفوی بازرس هیئت مدیره اتحادیه در بخش دوم از دیدارهای خود به شرکت‌های گروه سردار به مدیریت جناب اخوان میرزایی نمایندگی ساعت‌های مچی دنیل کلین در ایران و شرکت ریتم به مدیریت جناب آقای کلهر نماینده رسمی ساعت‌های دیواری و مچی ریتم در ایران همچنین شرکت کاندینو ایران به مدیریت جناب آقای احمدی نماینده رسمی برندهای کاندینو و فستیناگروپ در ایران شرکت آوا زمان ماندگار به مدیریت جناب آقایان اخوان قاسمیان نماینده رسمی ساعت‌های مچی اوماکس در ایران و شرکت تایم‌اند تایم به مدیریت جناب آقایان اخوان خاکپور نمایندگی رسمی ساعت‌های مچی واینر و لی کوپر در ایران و بالاخره شرکت لوتوس به مدیریت جناب آقای سید بیژن رضویان تولید کننده و کارآفرین ساعت‌های دیواری رومیزی و گرند هال و دکوراسیون منزل و شرکت فرازمان به مدیریت جناب آقای علیرضا توکلی تولید کننده و کارآفرین در حوزه جعبه ساعت حضور بهم رسانده و در خصوص مشکلات به‌وجود آمده در حوزه تولید واردات بحث و تبادل نظر کردند.

گفتنی است بحث غالب این جلسات در خصوص مشکلات ترخیص کالای همکاران در گمرک که از قبل واردات داشتند و دیگری مشکل عدم ثبت سفارش بوده است و مدیران حتی تولید‌کنندگان برای ورود مواد اولیه از وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین گمرک گلایه‌های فراوان داشتند.

از آنجائیکه مشاغل در ایران به یکدیگر وابسته هستند جلوگیری از کوچکترین مواد اولیه همچون چسب موجب می‌شود تا کل تولید و مشاغل وابسته به بنگاه‌های اقتصادی بخوابد و فعالان اقتصادی چه در حوزه تولید و چه واردات با مشکلات عدیده مواجه شوند.

خاطرنشان می‌شود اعضای هیئت مدیره اتحادیه ساعت تهران به جد پیگیر مشکلات همکاران و اعضای صنفی خود می‌باشد.

   شرکت کاندينو ايران به مديريت جناب آقاي عبدالرحيم احمدي نماينده رسمي ساعت هاي مچي کاندينو و فستينا گروپ

  • شرکت آوا زمان ماندگار به مديريت اخوان قاسميان نماينده ساعت هاي مچي اوماکس در ايران
  • شرکت فرازمان به مديريت جناب آقاي عليرضا توکلي توليد کننده انواع جعبه هاي ساعت در ايران
  • شرکت تايم اند تايم به مديريت جناب آقاي محمد خاکپور نمايندگي رسمي ساعت هاي مچي واينر و لي کوپر در ايران
  • شرکت لوتوس به مديريت جناب آقاي سيد بيژن رضويان توليد کننده انواع ساعت هاي ديواري روميزي و گرند هال و دکوراسيون منزل
  • شرکت گروه بازرگاني سردار به مدیریت جناب اخوان میرزایی نماينده رسمي ساعت‌هاي مچي دنيل کلين در ايران
  • شرکت ريتم جناب آقاي علي کلهرنماينده رسمي ساعت ريتم در ايران

 

مجله اتحادیه ساعت ( عصر زمان)

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today363
Yesterday987
This week4472
This month14756
Total275113

1398-06-02
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم