0

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد واردات از راه های غیرقانونی هستیم

مرداد 19th, 1398
رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت با اشاره به مشکلات موجود ...
0

با طرح جدید سرمایه واحدهای صنفی تجمیع میشود

تیر 05th, 1398
در گفتوگو با سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران مطرح شد: «سعيد ممبيني» ...
0

۱۰ موتور ساعت کلاسیک کورنوگراف

اسفند 04th, 1397
۱۰ موتور ساعت کلاسیک کورنوگراف یکی از موضوع‌هایی که ساعت‌ها را از ...
0

jaguar

دی 20th, 1393
jaguar
0

Romanson

دی 20th, 1393
Romanson
0

وقتی "زمان" در چرخ دنده های واردات گیر می کند|When " TIME" trapped in import gear

دی 20th, 1393
فی الواقع قریب به 4 دهه کشور ما به نحوی از انحا درگیر جنگ اقتصادی ...
0

نائب رئيس اتاق اصناف: برنامه هاي بر زمين مانده را اجرا مي کنيم

دی 20th, 1393
ضمن عرض تبريک خدمت شما و هيات رئيسه جديد اتاق اصناف، لطفا براي ...
0

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

دی 20th, 1393
طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت تهران  ، به یاری خداوند و با ...
0

wainer

دی 20th, 1393
  wainer
0

CANDINO

دی 20th, 1393
CANDINO
-->

جوایز قرعه کشی جشنواره نوروزی 98 کاسیو اهدا شد

در آستانه ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام در یک گردهمایی صمیمی در شرکت پارس نماینده رسمی ساعت کاسیو در ایران جوایز قرعه کشی نمایندگان فروش این برند اهدا شد.

در این مراسم جناب آقای عبدالرحیم احمدی رئیس اتحادیه ساعت تهران و جناب آقایان پزشکی نائب رئیس اول اتحادیه و جناب آقای ادریس آبادی خزانه داراتحادیه و جناب آقای رضا لسانی از انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان ساعت شمیرانات حضور داشتند.

امروز شرکت پارس  نماینده انحصاری برند کاسیو در مراسمی با حضور اعضای هیات مدیره اتحادیه ساعت.آقایان احمدی  .......، رضا لسانی ریس انجمن  حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان شمیرانات و تعدادی از نمایندگان فروش این برند، برندگان جشنواره نوروزی سال 98 این شرکت را طی یک قرعه کشی اعلام کرد.

در این قرعه کشی جوایزی ویژه به 36 نفر از نمایندگان کاسیو با توجه به میزان خرید آنها البته با چاشنی شانس اهدا شد. طبق جدول این شرکت، نمایندگان در 5 گروهA تا E جای گرفتند و از میان نمایندگانی که حداقل مبلغ خرید سه ماهه( 1/10/97 تا 29/12/97) آنها 800میلیون تومان بود جایزه یک دستگاه خودرو 206 تیپ 2 به قید قرعه به آقای مهدی کریمی از فروشگاه عقربه اهدا شد.

در ادامه این قرعه کشی، 3نفر از نمایندگان کاسیو با حداقل خرید 400میلیون تومان (گروه B) سه پک 10تایی سکه تمام بهار آزادی تعلق گرفت. یکی از این پک ها به قید قرعه به آقای احمدی از فروشگاه کاندینو و دو پک دیگر سکه بهار آزادی نیز به حسین شاه محمدی از گالری ساعت شاه محمدی و علی خداپناه از فروشگاه زمان نما تهران رسید.

گروه C نیز شامل نمایندگانی با حداقل خرید سه ماهه 300 میلیون تومان بود که در این گروه قرار بود 4 برنده در قرعه کشی اعلام شود ولی به میمنت ماه مبارک رمضان یک سهمیه به قرعه کشی این گروه اضافه شد و آقایان طباطبایی از فروشگاه کرنو، سید حسین حسینی از گالری سوئیس، آقای لامع از گالری نگین آرمان، سید رضا حسینی از گالری ساعت حسینی و علیرضا اصلی مند از گالری اصلی مند

گفتنی است نمایندگان گروه D و E نیز بدون قرعه کشی جوایز خود را دریافت کردند. در گروه D نمایندگانی با حداقل خرید سه ماهه 150میلیون تومان حضور داشتند و 10نفر کارت هدیه 5میلیون تومانی از شرکت پارس دریافت کردند و به 17نفر از نمایندگانی که در گروهE جای گرفتند(با حداقل خرید سه ماهه 75میلیون تومان) هم کارت هدیه 3میلیون تومانی اهدا شد.

مجله اتحادیه ساعت ( عصر زمان)

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today364
Yesterday987
This week4473
This month14757
Total275114

1398-06-02
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم