0

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

شهریور 27th, 1398
طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت تهران  ، به یاری خداوند و با ...
0

omega

شهریور 27th, 1398
 
0

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

شهریور 20th, 1398
کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده است که دقيق ترين ساعت مچي ...
0

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

شهریور 20th, 1398
موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ايران» در خرداد ماه سال 1378 هجري ...
0

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد واردات از راه های غیرقانونی هستیم

مرداد 19th, 1398
رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت با اشاره به مشکلات موجود ...
0

قابليتهاي کاربردي زه محاسباتي

اسفند 04th, 1397
قابليتهاي کاربردي زه محاسباتي يکي از قابليتهاي برخي ساعتهاي مچي، دارا ...
0

jaguar

دی 20th, 1393
jaguar
0

Romanson

دی 20th, 1393
Romanson
0

jaguar

دی 20th, 1393
0

wainer

دی 20th, 1393
  wainer
0

CANDINO

دی 20th, 1393
CANDINO
-->

فيليپيني ها روزانه 10ساعت آنلاين هستند

اگر شما هم نگران تعداد ساعاتي هستسد که کودکتان به صفحه نمايش گوشي يا تبلت خود زل مي زند و بازي مي کند، بهتر است زياد دغدغه نداشته باشيد چون مطمئنا کودک شما به اندازه فيليپيني ها وقتش را با اينترنت و وسايل ديجيتال نمي گذراند.

به گزارش«عصر زمان»، آخرين گزارش ها نشان مي دهد که کاربران فيليپيني  روزانه 10ساعت  آنلاين هستند که اين رقم نسبت به ميانگين جهاني بسيار بالاتر است. در اين گزارش آمده است که مردم جهان به طور متوسط 6ساعت و 42دقيقه از وسايل ديجيتال مختلف استفاده مي کنند و البته بيشتر اين زمان هم در اينترنت سپري مي شود.

شايد شما هم فکر کنيد با توجه به وفور وسايل ديجيتال در امريکا و ژاپن اين کشورها جزو مناطقي هستند که مردم ساعات زيادي آنلاين هستند ولي جالب اينجاست که اينطور نيست و پس از فيليپين، اين کشور آسياي جنوب شرقي کشورهايي مانند برزيل، کلمبيا و تايلند قرار دارند .

مردم اين کشورها بيش از 9ساعت در روز آنلاين هستند و در اينترنت وقت مي گذرانند يا اين که بازي هاي ويدئويي انجام مي دهند. امارات متحده عربي هم بعد از اين سه کشور در جايگاه پنجم جاي گرفته است و مردم اين کشور روزانه حدود 8ساعت از وسايل ديجيتال خود استفاده مي کنند.

وقتي نوبت به امريکا مي رسد هم بايد بگوييم که اين کشور از نظر تعداد ساعاتي که کاربران، آنلاين هستند در رديف دوازدهم قرار گرفته است و ژاپني ها هم کمترين مدت زمان را در وسايل ديجيتال مختلف وقت مي گذرانند. کاربران امريکايي 6ساعت و 31دقيقه آنلاين هستند و اين رقم براي کاربران ژاپني به 3ساعت و 45 دقيقه مي رسد.

براي ايراني ها البته آمار مشخصي در دست نيست ولي گفته مي شود که حداقل روزانه يک ساعت را به طور متوسط در شبکه هاي اجتماعي وقت مي گذرانند.

 

مجله اتحادیه ساعت ( عصر زمان)

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today241
Yesterday604
This week4589
This month15943
Total298076

1398-06-31
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم