وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

CANDINO

CANDINO

  .........    .........  

-->

يک ساعت و صدها سنگ قيمتي

کمپاني ساعت سازي Jacob and Co  که اکنون به يکي از بزرگ ترین و معروف ترین ساعت سازان و طلاسازان برای مردان و زنان در دنیا تبدیل شده، با يک ساعت مچي منحصربفرد با نام Fleurs de Jardin خوش درخشيد.

به گزارش «عصر زمان»، اين برند ساعت سازی لاکچری امریکایی که در سال 1986 توسط «ياکوب آرابو» در نيويورک سيتي پایه گذاری شده، چندی پیش از یکی از زیباترین ساعت های مچی خود رونمایی کرد که در ساخت آن از سنگ های قیمتی کمياب استفاده شده است.

برند Jacob and Co در ساخت این ساعت مچی، 11 گل جذاب از سنگ هایی به رنگ آبی یخی و صورتی، سنگ های زرد رنگ کوارتز، لعل و یاقوت استفاده کرده است. در ساخت این ساعت مچی زنانه که در تعدادی محدود ساخته شده از فصل گلهای بهاری الهام گرفته شده و همه این سنگ ها بر روی صفحه ساعت و زه آن جای گرفته اند.

درواقع 46عدد سنگ بر روی صفحه ساعت و 48 قطعه سنگ هم بر روی حلقه داخلی ساعت قرار دارد. همچنين 40 قطعه سنگ بر روی زه  ساعت که به رنگ رزگلد ارائه شده، ديده مي شود. در حال حاضر 101 عدد ساعت مچی از این مدل ساخته شده است.

کمپاني ساعت سازي Jacob and Co از سال 2002 وارد عرصه جهاني فروش ساعت شده است و بيشتر به خاطر ساعت هاي لاکچري و استفاده از جواهرات گرانقيمت در آن بسيار مورد توجه قرار گرفته است. اين برند همچنين در ساخت حلقه هاي ازدواج زنانه و مردانه کبا استفاده از بهترين و منحصربفردترين سنگ ها و جواهرات نيز شهره عام و خاص است. در بيشتر ساعت ها يا جواهراتي که توسط اين برند ساخته مي شود الماس هاي هندوستان و سنگ هاي رنگي کميابي از برزيل و افريقا به کار رفته است

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today81
Yesterday232
This week589
This month8077
Total311406

1398-07-24
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم