.........    .........     

-->

«شوپارد» و «لویی ویتون» در جمع برترین ها

جایزه سالانه GPHG که در حوزه ساعت اهدا می شود با معرفی 18 ساعت برتر در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش«عصر زمان»، این رویداد در بخش ساعت های جواهر نیز یک برگزیده داشت و این جایزه به برند «شوپارد» اختصاص یافت. ساعت مچی Chopard Flower Power که در ساخت آن از سنگ های قیمتی در دورنگ سفید و صورتی استفاده شده، گل های بسیار زیبایی را به نمایش گذاشته و کل ساعت مزین به جواهرات است.  برروی صفحه ساعت هم تعدادی سنگ قیمتی و عقربه هایی با رنگ آبی تیره دیده می شود که بر زیبایی آن افزوده است.

این رویداد یک بخش هم به نام چالش دارد که ساعت هایی با بیشترین تلاش برای رفع چالش های موجود به این بخش راه یافتند و درنهایت برای نخستین بار یک ساعت مچی چینی موفق به کسب این جایزه شد. بر روی صفحه ساعت مچی CIGA Design Planète Bleue کره زمین را می توان دید و رنگ آبی صفحه و بند ساعت، هارمونی خاصی دارند.

 

بخش تقویم و ستاره شناسی این جایزه هم امسال یک برنده داشت و جایزه به ساعت مچی Christian Van Der Klaauw CVDK Planetarium Else Elsinga تعلق گرفت. ساعتی که نمایش خاصی از اعداد را بر روی صفحه ساعت به نمایش گذاشته و رنگ آبی فیروزه ای آن هم جلوه اش را دوچندان کرده است. در قسمت پایین ساعت دایره های تودرتو دیده می شود و سیارات به نمایش درآمده اند. رنگ طلایی اعداد و عقربه ساعت هم بر زیبایی آن افزوده و کاملا منحصربفرد شده است.

برند لویی ویتون هم در بخش ساعت های غواصی موفق شد این جایزه را به خود اختصاص دهد. این برند با ساعت Louis Vuitton Tambour Street Diver Skyline Blue خوش درخشید هرچند برخی در کسب این جایزه توسط این ساعت تردید داشتند.

در این رویداد به برندهایی که جسارت(Audacity) تولید محصولات خاص دارند هم یک جایزه اختصاص یافته و امسال این جایزه هم ازآن برند لویی ویتون شد. این جایزه به ساعت مچیLouis Vuitton Tambour Carpe Diem اختصاص یافت؛ ساعتی که بر صفحه آن یک جمجمه نقش بسته و از چشم این جمجمه، یک مار بیرون آمده است. همچنین بر روی این صفحه مچی یک ساعت شنی قرار گرفته است. لوگوی این برند هم بر صفحه نمایش نقش بسته است.

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today152
Yesterday560
This week1806
This month4040
Total650057

1401-09-18
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم