.........    .........     

-->

رئيس اتاق اصناف تهران به عضويت هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران درآمد

رئيس اتاق اصناف تهران به عضويت هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران درآمد

با برگزاري هشتمين دوره انتخابات هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران، علي توسطي، رئيس اتاق اصناف تهران با کسب آراي لازم به عنوان يکي از اعضاي هيئت رئيسه اين اتاق انتخاب شد.

انتخابات هشتمين دوره هيئت رئيسه اتاق اصناف ايران روز يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ در محل هتل بزرگ فردوسي تهران با حضور نمايندگان منتخب اتاق هاي اصناف استان هاي سراسر کشور برگزار شد.

 اتحادیه ساعت تهران

 

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today73
Yesterday330
This week1824
This month6793
Total880339

1403-03-26
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم